O nás

 

Firma BEAREKA byla založena v roce 2011. Už od začátku chceme našim zákazníkům nabízet především zbraně sběratelské. Zaměřujeme se na zbraně vojenské a služební, nejčastěji z období druhé světové války. 

Sběratelské zbraně jsou naše vášeň a pro stejně zapálené klienty rádi vyhledáme požadovanou zbraň v zahraničí a zakoupíme ji na objednávku. Neváhejte nás s jakkoli specifickým požadavkem oslovit.

Kromě zbraní sběratelských ale prodáváme i zbraně současné, moderní, určené pro sportovní a obrannou střelbu. U nás na prodejně můžete vidět zbraně značek Smith & Wesson, Heckler & Koch, Sig Sauer, Glock, Walther, ale i méně známé HS-product, nebo REX. Nejen krátké, ale i dlouhé zbraně - útočné pušky, odstřelovací pušky. I v tomto případě jsme schopni vyjít zákazníkům vstříc a zbraň, kterou aktuálně na prodejně nemáme, objednat.

V nabídce máme také široké spektrum střeliva.

Vyberete si u nás i z doplňků, a to jak ke sběratelským zbraním, tak i ke zbraním moderním - pouzdra na pistole/zásobníky, řemeny/popruhy, kolimátory, optiky a spoustu dalšího.

Jako jediní obchodníci se zbraněmi a střelivem se přibližujeme i zákazníkům ze vzdálenějších koutů České republiky, a to jak formou pravidelných závozů do západních Čech a na Moravu, tak prostřednictvím tzv. Beareka Pointů, kde mohou zákazníci sehnat naše zboží, či si tam svou konkrétní objednávku vyzvednout.

Neméně zajímavá je podpora ženského střeleckého týmu Beareka Girls. Děvčata pod vlajkou Beareka trénují a nepravidelně soutěží v rámci ČR. Více na FB týmu.

 č.1